Na sziasztok:) Végre itthon és írok:D Na mesélek is:D Kedden elmentünk Alsópáhokra(Keszthelytől 6km-re van kb) Ott egy ilyen gyerekbarát hotelben voltunk(ilyen fullextrás cucc):D Megérkeztünk(családdal mentem szal anyu, nevelőfater, Brigi meg én) Kikúrt nagy helyen volt:D Kívülről…